Okładzina elewacyjna imitująca drewno

Plastivan Polska wprowadziło na rynek nowatorskie rozwiązanie o nazwie Beltecto. Ten system okładzinowy zarówno strukturą jak i kolorystyką doskonale imituje drewno jednocześnie zapewniając trwałe i estetyczne wykończenie elewacji budynków.

Beltecto to jedyne takie rozwiązanie na rynku. W prosty sposób umożliwia przełamanie monotonnych przestrzeni elewacji domu. Okładzina  dostępna jest w dwóch kolorach: złotego dębu i orzecha. Takie barwy umożliwiają dopasowanie produktu do popularnej w Polsce kolorystyki stolarki okiennej oraz systemów dachowych.

Okładzina Beltecto, fot. Plastivan Polska

Kompletny system Beltecto składa się z desek, listw wykańczających oraz uchwytów montażowych w formie klipsów. Dzięki dodatkowej powłoce polimerowej okładzina jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne – nie blaknie i nie odkształca się pod wpływem skrajnych temperatur. Produkt posiada wszystkie niezbędne atesty i aprobaty techniczne i jest objęty 10 letnią gwarancją.  W przeciwieństwie do innych materiałów nie wymaga konserwacji czy malowania.

Okładzina Beltecto, fot. Plastivan Polska

  • Beltecto
  • Szerokość:  16,7 cm
  • Długość: 300 cm
  • Cena m. kw – 73 zł. brutto

Leave a Reply